Авторизація

Забули пароль?
Разом на сайті
Зараз на сайті: 2 гостей

Комплект нагород у перший день чемпіонату Європи з фехтування на візках - в української команди
19.09.2018
Досить вдало розпочали змагання українські фехтувальники-паралімпійці на чемпіонаті Європи з фехтування на візках, що з 17 по 23 вересня проходить у м.Терні, Італія. У перший день змагань нашим спортменам (вірніше - нашим спортсменкам-красунечкам) вдалось вибороти цілий комплект нагород: 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі.
Детальніше...

Веслувальники-паралімпійці везуть в Україну 2 високі нагороди чемпіонату світу
17.09.2018
Сьогодні в Україну повертається національна паралімпійська збірна команда з академічного веслування, яка виборола на чемпіонаті світу з академічного веслування, що з 5 по 7 вересня 2018 року проходив у м. Пловдив, Болгарія, дві медалі - срібло та бронзу. Нашу команду представило 9 спортсменів, які боролись за високі нагороди чемпіонату світу з близько 140 спортсменами з 31 країни світу.

2 високі нагороди привезли українські паралімпійці з європейського чемпіонату з боча
13.09.2018

Другий в цьому році європейський регіональний відкритий чемпіонат з боча - BISFed 2018 Poznan Regional Open - пройшов в місті Познань (Польща) з 5 по 12 вересня, в змаганнях якого взяло участь 72 спортсмена з 13 країн Європи. Національна паралімпійська збірна команда з боча була представлена в 5 з 7 дисциплінах: індивідуальних BC1, BC2, BC4, командних BC1 / BC2 і парних BC4 і показала достойний результат, виборовши 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Дзюдоїсти повертаються в Україну з 6 високими нагородами кубку світу
11.09.2018
6 високих нагород кубку світу (3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі) з паралімпійського дзюдо везе додому національна паралімпійська збірна команда України з дзюдо, яка з 6 по 11 вересня змагалась з 22 країнами світу за найвищі нагороди кубку світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору в м. Атирау (Казахстан). Наша команда стала другою, поступившись лише однією бронзовою нагородою команді Кореї.

2 рекорди та понад 50 медалей: як зустрічали українських паралімпійців в аеропорту "Бориспіль"
28.08.2018

Національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики – третя в Європі
27.08.2018

Сьогодні в Україну з 49-ти медалями та третім місцем у Європі повертається з чемпіонату Європи, що з 20.08 по 26.08.2018 року проходив у м. Берліні (Німеччина), національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики. Зустрічаємо команду сьогодні, 27 серпня, о 17:45 в аеропорту Бориспіль, термінал D.

Чемпіонат Європи-2018 з паралімпійської легкої атлетики, м. Берлін (Німеччина): день 7
26.08.2018

Національна паралімпійська збірна команда з параканое - віце-чемпіон світу
26.08.2018
З яскравою перемогою повертається в Україну національна паралімпійська збірна команда з параканое з чемпіонату світу з параканое, що проходив у португальському місті Монтемор-о-Вельо 22-26 серпня 2018 року.  Українські паралімпійці не тільки вибороли 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди, але й посіли друге загальнокомандне місце цього чемпіонату. Зустрічаємо команду у понеділок, 27 серпня, о 17:45 в аеропорту Бориспіль, термінал D.