Разом на сайті
Зараз на сайті: 11 гостей

Українські стрілки-паралімпійці стали першими на кубкові світу
02.10.2018
З 22 по 30 вересня 2018 року в місті Шатору, Франція відбувся перший після чемпіонату світу 2018 року кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, під час якого спортсмени з усього світу продовжили боротьбу за ліцензії на майбутні літні Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо, Японія. Змагання зібрали більше 230 спортсменів з 44 країн світу. Усі спортсмени нашої команди вже здобули для Національного паралімпійського комітету України ліцензії, тому боролися під час кубку світу тільки в індивідуальних дисциплінах за медалі кубку світу (зауважимо, командні дисципліни не включені до програми Паралімпійських ігор) і це їм вдалось: у підсумку за індивідуальними змаганнями Україна стала першою з 3 золотими та 2 бронзовими нагородами.

Детальніше...

Національні паралімпійські збірні команди з голболу (чоловіки та жінки) стали чемпіонами Європи
01.10.2018
Дві команди - дві золоті нагороди: такий яскравий підсумок виступу національних паралімпійських збірних команд з голболу (чоловічої та жіночої), які 22.09-30.09.2018 взяли участь у чемпіонаті Європи, що проходив  у м.Хожув (Польща). Дівчатка боролись за найвищу нагороду чемпіонату Європи з представницями 9 європейських країн, хлопці - з представниками 10-ти команд.

Паралімпійці-фехтувальники повертаються сьогодні в Україну з титулом віце-чемпіонів Європи
24.09.2018

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво виступила на чемпіонаті Європи з фехтування на візках, що з 17 по 23 вересня 2018 року  проходив у м. Терні (Італія), виборовши 16 нагород, з яких 6 золотих, 3 срібних та 7 бронзових та посівши друге місце в Європі у загальнокомандному заліку. 13 із 15 спортсменів-паралімпійців везуть в Україну високі нагороди!  Сьогодні, о 18:15 зустрічаємо команду в аеропорту Бориспіль, термінал D. Акредитація обов'язкова - 0937711064.

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі підведено підсумки програми "Повернення до життя"
23.09.2018
Сьогодні у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що розміщений у селі Яворів Турківського району Львівської області – основої бази підготовки наших спортсменів з інвалідністю та основної бази фізкультурно-спортивної реабілітації – важлива подія об’єднала нас усіх: підведення підсумків програми реабілітації НАТО «Повернення до життя».  У події взяли участь: - Ростислав Замлинський – перший заступник Голови Львської обласної державної адміністрації - Валерій Сушкевич - Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю - Джон Босманс (John Bosmans) – менеджер програм співробітництва та загальних послуг NSPA - Наталя Мельниченко - Керівник проекту трастового фонду НАТО - Василь Литвинчук - Керівник офісу в Україні, NSPA - Віктор Іванкевич – Державний секретар Міністерства соціальної політики України - Олег Немчінов– Державний секретар Міністерства молоді та спорту України - воїни АТО з інвалідністю – учасники програми «Back to life» та реабілітаційного заходу цієї програми, що наразі проводиться у Західному центрі. У рамках заходу пройшли прес-брифінг, відкрите тренування, майстер-клас за участі воїнів АТО та квест тур.

Українці завершили чемпіонат Європи з паралімпійського фехтування віце-чемпіонами
23.09.2018
До самого останнього дня чемпіонату Європи національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках сповідувала лише один девіз - жодного дня без золота! І сьогодні, 23 вересня, у завершенні чемпіонату Європи  - золота нагорода у командній жіночій шаблі. А також бронзова нагорода у чоловічій командній шпазі. Таким чином, у підсумку - 16 високих нагород на цьому чемпіонаті Європи у команди України, 6 з яких - золоті, 3 срібні та 7 бронзових медалей; а також друге місце в Європі.

14 медалей України за день до завершення чемпіонату Європи з фехтування на візках
22.09.2018
Передостанній змагальний день чемпіонату Європи досить успішно завершився для національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках: знову день не пройшов без золотої нагороди, а також нашим паралімпійцяв вдалось вибороти ще й дві бронзові медалі. Відтак, за день до завершення чемпіонату Європи в українців 14 високих нагород: 5 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей.

На екваторі чемпіонату Європи з фехтування на візках у паралімпійців України 11 медалей
22.09.2018
Ні дня без золотої нагороди - таким став девіз українських паралімпійців на чемпіонаті Європи з фехтуванння на візках, що проходить в сонячній Італії. У четвертий день змагань нашій команді вдалось вибороти 1 золоту та 2 срібні нагороди. Таким чином, в національної паралімпійської збірної команди України наразі - 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

4 високі нагороди України у третій день чемпіонату Європи з фехтування на візках
21.09.2018

Досить вдало для України пройшов третій змагальний день чемпіонату Європи з фехтування на візках: у доробку українських паралімпійців (а радше - паралімпійок) - 1 золота та 3 бронзові медалі. Відтак, у команди України станом на сьогодні - 3 золоті, 1 срібна та 4 бронзові нагороди.

До уваги ЗМІ: у неділю НАТО підведе підсумки програми реабілітації "Повернення до життя"
20.09.2018

В Україну в кінці цього тижня прибуває делегація НАТО у складі експертів, які, в тому числі, відповідають за медичну реабілітацію, котрі в  останні 2,5 роки започаткували в Україні програму реабілітації «Back to life» - «Повернення до життя» для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України.

Трастовий фонд НАТО доручив виконання цієї цілісної програми реабілітації воїнів АТО з інвалідністю Західному реабілітаційно-спортивному центру Національного комітету спорту інвалідів України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством соціальної політики України та  Національною Асамблеєю людей з інвалідністю.

За два з половиною роки діяльності програми «Back to life» десятки воїнів АТО отримали реабілітацію у реабілітаційних заходах цієї програми.

23 вересня 2018 року об 11:00 у Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбудеться підведення підсумків програми НАТО «Повернення до життя»

У другий день чемпіонату Європи ще одна золота нагорода в українських паралімпійців-фехтувальників
20.09.2018
Національна паралімпійська збірна команда України упевнено продовжує оберти на чемпіонаті Європи з фехтування на візках, що проходить в Італії. Другий день змагань приніс нашій команді ще одну золоту нагороду: Демчук Андрій став чемпіоном у шаблі (категорія А). Таким чином, за два дні змагань чемпіонату Європи у доробку національної команди - 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі!